12345

Siłownia

NOWA SIŁOWNIA DWUPOZIOMOWA - 250 m2
Z CARDIO LIFE FITNESS 95e Z DOTYKOWYMI LCD

 

MultiSolar Fitness Club

Nowa Siłownia - 250 m2. Sala cardio z maszynami LifeFitness 95e z dotykowymi LCD, który jest obecnie najlepszą seria produkowaną na świecie. Klubowe maszyny cardio typu: bieżnie, crosy, orbitreki, step, rowery poziome i pionowe, zapewnią profesjonalny trening na najwyższym poziomie. Bieżnie LifFitness 95e jako jedyne na świecie wyposażone są w system amortyzujący drgania o nazwie Life Shock stosowany w samochodach Corvette, który całkowicie zapobiega drganiom podczas biegu.

MultiSolar Fitness Club jest pierwszą i jak dotąd jedyną siłownią ze Szczecina i Polic wyposażoną w całości w cardio LifeFitness 95e z dotykowymi LCD, które do niedawna były dostępne tylko w hotelu Sheraton w Warszawie, więcej na www.fitness.com.pl Sala siłowa została wyposażona w nowy sprzęt marki HES, na którym trenował 5 krotny mistrz świata siłaczy Mariusz Pudzianowski. Sprzęt tej firmy zapewnia pełną izolację ćwiczonych partii mięśni i jest najczęściej stosowany do treningu w sportach siłowych. W skład wyposażenia naszej siłowni oprócz sali cardio i maszyn do treningu wszystkich grup mięśniowych znajduje się również sala z wolnymi ciężarami. Jest tu 5 sztang olimpijskich (do 430 kg) z pełny gumowanym obciążeniem, ławki, suwnice, hantle gumowane skręcane na stałe (od 2 do 50 kg), a także bramy, wyciągi, itd....
Oprócz tak profesjonalnego wyposażenia trzech sal, dużym atutem Nowej Siłowni jest jej lokalizacja w samym centrum Polic na rogu ul. Wyszyńskiego i Roweckiego (po byłej siłowni Pyton i sklepie Pyton, przy końcowym autousów Police - Szczecin).

 

                

 

  Regulamin Klubu i Siłowni

  Karta Klienta

  Atlas Ćwiczeń - treningi na wszyskie grupy mięśniowe

  Zasady bezpiecznego opalania w solarium

  Fototypy skóry

  Diety i porady dietetyka


Akceptowane są tu również wszystkie dostępne w Polsce karty systemowe: Benefit systems, Fit Proft, Fit Flex, Ok Systems, których posiadacze korzystać mogą z wielu oferowanych tu usług  bez opłat.

 

                    

 

Dodatkowo każdy klient wykupujący Karnet Open na Siłownię otrzymuje Karnet Open na Saunę - Gratis.

Jest to także pierwszy Fitness Klub w Policach, z którego można korzystać  przez siedem dni w tygodniu w godzinach:

pon-pt 10:00 do 22:00, sobota 10:00 do 20:00, niedziela 10:00 do 18:00. Sauna czynna jest od poniedziałku do piatku w godzinach 16:00 do 21:00

Największym jednak atutem tego miejsca są  jego stali i nowi bywalcy, profesjonalni instruktorzy oraz personel.
Tworzą oni bowiem bardzo dobrą, przyjazną i rodzinna atmosferę, co sprawia, że naprawdę chce się tu trenować i przy okazji miło spędzać czas.

 

 

MultiSolar Lady Fitness
Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientek chcących trenować w bardziej kameralnych warunkach stworzyliśmy jedyną w Policach siłownię tylko i wyłącznie dla kobiet o nazwie MultiSolar Lady Fitness. MultiSolar Lady Fitness jest czynny codziennie przez 7 dni w tygodniu od 09 do 21 godziny.

Niedawno siłownia przy ul. Bankowej została w całości wyposażona w najleprzy na swiecie klubowy sprzęt włoskiej firmy TechnoGym.

Są tu pierwsze i jedyne w Policach i Szczecinie bieżnie, orbitreki, crosy, rower poziomy i pionowy TechnoGym 700 LCD TV iPod oraz proferjonalny atlas TechnoGym Unica zapewniajacy pełen zestaw ćwiczeń.

Jest tu także jedyne w Policach StudioGYM ze sprzętem do walki z nadwagą i celluitem typu: VacuGYM w podciśnieniu, VibraGYM i, RolleGYM do masażu.

 

 

Zapraszamy Państwa do zrobienia czegoś dobrego naprawdę dla siebie i skorzystania z oferty profesjonalnych klubów:

MultiSolar Fitness Club lub damskiego MultiSolar Lady Fitness oraz StudioGYM.