123456

O firmie

MultiSolar jest znaną i największą firmą w Policach oferującą najwyższej klasy usługi związane ze zdrowym opalaniem. W swoich salonach solaryjnych przy ul. Roweckiego 2 i Bankowej 16e w Policach posiada aż dziesięć urządzeń do opalania niemieckich producentów Ergoline i MegaSun. Klienci salonów MultiSolar maja pewność, że opalani są na lampach o najlepszych parametrach i współczynnikach, gdyż czas pracy i kontrola żywotności lamp sterowana jest tu komputerowo. Ponadto można się w obu salonach opalać na lampach w nowej europejskiej normie opalania i witaminą D3. Lampy te eliminują niemal całkowicie możliwość poparzenia, a dodatkowo wzbogacają nasz organizm w tak ważną i potrzebną do życia witaminę D3.

W soalonach MultiSolar prowadzona jest także sprzedaż hurtowa i detaliczna lamp do solarium, oraz kosmetyków do opalania, najbardziej znanej i cenionej marki na świecie - Australian Gold.

Od kilku lat firma dynamicznie rozszerza swoją działalność o usługi związane za sportem, fitnessem, zdrowym stylem życia i modą.

W ten sposób powstały profesjonalne kompleksy: MultiSolar Fitness Club, MultiSolar Lady Fitness, StudioGYM oraz największy w Polsce Sklep Moodo.

 

              

 

  Regulamin Klubu i Siłowni

  Karta Klienta

  Atlas Ćwiczeń - treningi na wszyskie grupy mięśniowe

  Zasady bezpiecznego opalania w solarium

  Fototypy skóry

  Diety i porady dietetyka

 

Akceptowane są tu również wszystkie dostępne w Polsce karty systemowe: Benefit systems, Fit Proft, Fit Flex, Ok System, których posiadacze korzystać mogą z wielu oferowanych tu usług  bez opłat.

 

                       

 

MultiSolar Fitness Club przy ul. Roweckiego 2, mieszczący się na rogu ulicy Wyszyńskiego i Roweckiego (po byłej siłowni Pyton, przy końcowym autobusów Police - Szczecin) oferuje od niedawna nowe Centrum Fitness. Powstała tu nowa dwupiętrowa siłownia z największą i najlepszą w Policach profesjonalną salą cardio. Bieżnie, crosy, rowery i stepery firmy Life Fitness 95e wyposażone w dotykowe telewizory LCD, oraz sala z nowym sprzętem siłowym wraz z kilkoma sztangami olimpijskimi (do 430 kg). Jest tu także StudioGYM - Studio Smukłej Sylwetki (największe tego typu w Policach i Szczecinie) z ośmioma urządzeniami do walki z nadwagą i celluitem typu: Vacu, Vibra i Roller. Do dyspozycji klientów jest także Solanka i Sauna fińska z koloroterapią. Tylko tutaj każdy klient przy zakupie karnetu na Siłownię Open otrzymuje: wprowadzający trening z instruktorem personalnym, który dobierze dla każdego odpowiedni system treningowy i karnet Open na Saunę - Gratis !

Jest to także pierwszy Fitness Klub w Policach, z którego można korzystać  przez siedem dni w tygodniu w godzinach:

pon-pt 10:00 do 22:00, sobota 10:00 do 22:00, niedziela 10:00 do 18:00. Sauna czynna jest od poniedziałku do piatku w godzinach 16:00 do 21:00

MultiSolar Fitness Club - galeria zdjęć (wystarczy kliknąć na zdjęcie).

 

 

MultiSolar Lady Fitness przy ul. Bankowej 16e, mieszczący się nad nowo otwartym bankiem BGŻ, został niedawno znacznie rozbudowany. Mieści się tu profesjonalny salon solarium (drugi co do największych w Policach) i nowa Siłownia tylko dla kobiet, oraz StudioGYM - Studio Smukłej Sylwetki, również tylko dla kobiet, wyposażone w Vacu, Vibry i Rollermasażery.

Niedawno siłownia przy ul. Bankowej została w całości wyposażona w najleprzy na swiecie klubowy sprzęt włoskiej firmy TechnoGym.

Są tu pierwsze i jedyne w Policach i Szczecinie bieżnie, orbitreki, crosy, rower poziomy i pionowy TechnoGym 700 LCD TV iPod oraz proferjonalny atlas TechnoGym Unica zapewniajacy pełen zestaw ćwiczeń.

MultiSolar Lady Fitness - galeria zdjęć (wystarczy kliknąć na zdjęcie).

 

 

Zapraszamy Państwa do zrobienia czegoś dobrego naprawdę dla siebie i skorzystania z oferty profesjonalnych klubów:

MultiSolar Fitness Club lub damskiego MultiSolar Lady Fitness.